Invoicing Mexican Sales (1.0.0-alpha3) - en to et translation catalogue (26 entries)

en: Status
et: Olek

en: Type
et: Liik

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Date
et: Kuupäev

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: Total
et: Kokku

en: You are not authorized to access this page.
et: Sul puudub õigus antud lehte  vaadata.

en: Email
et: E-kiri

en: Access denied
et: Ligipääs keelatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Details
et: Üksikasjad

en: Invoice
et: Arve

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: End date
et: Lõpu kuupäev

en: Cron settings
et: Croni seaded

en: Hour
et: Tund

en: Payment method
et: Makseviis

en: Postal Code
et: Postiindeks

en: Tax
et: Maks

en: City name
et: Linn

en: Total price
et: Hind kokku

en: An error has occurred.
et: Esines viga.

en: Payment Method
et: Maksmise viis
