Invoicing Mexican Sales (1.0.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (27 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Date
lt: Data

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Total
lt: Iš viso

en: You are not authorized to access this page.
lt: Šis puslapis skirtas tik nariams.

en: Email
lt: El. paštas

en: Access denied
lt: Prieiga uždrausta

en: Filter
lt: Filtruoti

en: API Key
lt: API raktas

en: Details
lt: Išsamiai

en: Invoice
lt: Sąskaita

en: Start date
lt: Pradžios data

en: End date
lt: Pabaigos data

en: Cron settings
lt: Cron nustatymai

en: Hour
lt: Valanda

en: State name
lt: Būsenos pavadinimas

en: Payment method
lt: Apmokėjimo būdas

en: Postal Code
lt: Pašto kodas

en: Tax
lt: Mokesčiai

en: City name
lt: Miesto pavadinimas

en: Total price
lt: Viso kaina

en: An error has occurred.
lt: Įvyko klaida.
