Invoicing Mexican Sales (1.0.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Type
lv: Veids

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Date
lv: Datums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Total
lv: Kopā

en: You are not authorized to access this page.
lv: Jums nav pieejas tiesību šai lapai.

en: Email
lv: E-pasts

en: Access denied
lv: Pieeja liegta

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Invoice
lv: Rēķins

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: End date
lv: Beigu datums

en: Cron settings
lv: Cron iestatījumi

en: Hour
lv: Stunda

en: Payment method
lv: Maksājuma veids

en: Tax
lv: Nodoklis

en: An error has occurred.
lv: Ir notikusi kļūda.
