Invoicing Mexican Sales (1.0.0-alpha3) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: You are not authorized to access this page.
my: ဒီစာမျက်နှာအား ကြည့်ရှုရန်(ပြင်ဆင်ရန်) သင့်တွင်တရားဝင်လုပ်ပိုင်ခွင့်မရှိပါ........

en: Access denied
my: လုပ်ပိုင်ခွင့်မရနိုင်ပါ

en: Hour
my: နာရီ

en: An error has occurred.
my: အမှားအယွင်းတခုဖြစ်ခဲ့သည်
