Invoicing Mexican Sales (1.0.0-alpha3) - en to pa translation catalogue (10 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Access denied
pa: ਅਧਿਕਾਰ ਪਾਬੰਦੀ ਹੈ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: Details
pa: ਵੇਰਵਾ
