Invoicing Mexican Sales (1.0.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (26 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Type
ro: Tip

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Date
ro: Data

en: No data
ro: Nu sunt date

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: You are not authorized to access this page.
ro: Nu ai perrmisiunile necesare pentru a accesa această pagină

en: Email
ro: email

en: Access denied
ro: Acces respins

en: Filter
ro: Filtru

en: API Key
ro: Cheie API

en: Details
ro: Detalii

en: Invoice
ro: Factura

en: Start date
ro: Data de început

en: End date
ro: Data de sfârșit

en: Cron settings
ro: Setări cron

en: Hour
ro: Oră

en: Payment method
ro: Metodă de plată

en: Tax
ro: Taxă

en: Total price
ro: Preț total

en: An error has occurred.
ro: A apărut o eroare.

en: Payment Method
ro: Metodă de plată

en: Payment type
ro: Tip de plată
