Invoicing Mexican Sales (1.0.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (28 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Type
sk: Typ

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Date
sk: Dátum

en: No data
sk: Žiadne dáta

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: Total
sk: Celkom

en: You are not authorized to access this page.
sk: Nemáte oprávnenie pre prístup k tejto stránke.

en: Email
sk: E-mail

en: Access denied
sk: Prístup odmietnutý

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Invoice
sk: Faktúra

en: Start date
sk: Dátum od

en: End date
sk: Dátum do

en: Hour
sk: Hodina

en: Payment method
sk: Spôsob platby

en: Postal Code
sk: PSČ

en: Tax
sk: Daň

en: City name
sk: Mesto

en: Total price
sk: Celková cena

en: An error has occurred.
sk: Vyskytla sa chyba

en: Payment Method
sk: Spôsob platby

en: Billing
sk: Fakturácia

en: Payment type
sk: Typ platby
