Invoicing Mexican Sales (1.0.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (29 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Date
sv: Datum

en: No data
sv: Ingen data

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: Total
sv: Totalt

en: You are not authorized to access this page.
sv: Du har inte behörighet till denna sida.

en: Email
sv: E-post

en: Access denied
sv: Åtkomst nekad

en: Filter
sv: Filtrera

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Details
sv: Detaljer

en: Invoice
sv: Faktura

en: Start date
sv: Startdatum

en: End date
sv: Slutdatum

en: Cron settings
sv: Inställningar för schemalagd aktiviteter

en: Hour
sv: Timma

en: State name
sv: Namn på status

en: Payment method
sv: Betalningsmetod

en: Postal Code
sv: Postnummer

en: Tax
sv: Skatt

en: City name
sv: Stadsnamn

en: Total price
sv: Totalt pris

en: An error has occurred.
sv: Ett fel har uppstått.

en: Payment Method
sv: Betalningssätt

en: Generate invoice
sv: Skapa faktura
