Invoicing Mexican Sales (1.0.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Type
ta: வகை

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Date
ta: திகதி

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: You are not authorized to access this page.
ta: நீங்கள் இந்தப் பக்கத்தை அணுகுவதற்கு அனுமதியளிக்கப்படவில்லை.

en: Access denied
ta: அணுகல் மறுக்கப்பட்டது

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Details
ta: விபரங்கள்
