Invoicing Mexican Sales (1.0.0-alpha4) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Type
ast: Triba

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Date
ast: Data

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Access denied
ast: Accesu torgáu

en: Filter
ast: Filtru

en: Details
ast: Detalles

en: An error has occurred.
ast: Hebo un fallu.
