Invoicing Mexican Sales (1.0.0-alpha4) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Date
az: Tarix

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: You are not authorized to access this page.
az: Sizin bu səhifəyə daxil olmaq icazəniz yoxdur.

en: Access denied
az: Giriş qadağandır

en: Details
az: Detallar

en: Start date
az: Başlanğıc tarixi

en: End date
az: Son tarix

en: Cron settings
az: Cron quraşdırmaları

en: Hour
az: Saat

en: An error has occurred.
az: Bir səhv baş verdi.
