Invoicing Mexican Sales (1.0.0-alpha4) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Date
bs: Datum

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: You are not authorized to access this page.
bs: Vi niste ovlašeni da pristupite ovoj stranici

en: Access denied
bs: Pristup odbijen

en: Details
bs: Detalji

en: Hour
bs: Sat

en: An error has occurred.
bs: Desila se greška.
