Invoicing Mexican Sales (1.0.0-alpha4) - en to cs translation catalogue (26 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Type
cs: Typ

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Date
cs: Datum

en: No data
cs: Data nejsou k dispozici

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: Total
cs: Celkem

en: You are not authorized to access this page.
cs: Nemáte oprávnění přistupovat na tuto stránku.

en: Email
cs: E-mail

en: Access denied
cs: Přístup byl zamítnut

en: Filter
cs: Filtr

en: Details
cs: Detaily

en: Invoice
cs: Faktura

en: Start date
cs: Datum začátku

en: End date
cs: Datum konce

en: Hour
cs: Hodina

en: Payment method
cs: Způsob platby

en: Postal Code
cs: PSČ

en: Tax
cs: Daň

en: City name
cs: Město

en: Total price
cs: Celková cena

en: An error has occurred.
cs: Vyskytla se chyba.

en: Payment Method
cs: Způsob platby
