Invoicing Mexican Sales (1.0.0-alpha4) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Type
mg: Karazana

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Filter
mg: Sivana
