Invoicing Mexican Sales (1.0.0-alpha4) - en to te translation catalogue (16 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Type
te: రకం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Date
te: తేదీ

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Total
te: మొత్తం

en: You are not authorized to access this page.
te: ఈ పేజీ చూడడానికి మీకు అనుమతి లేదు.

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Access denied
te: అనుమతి లేదు

en: Filter
te: వడపోయి

en: Details
te: వివరాలు

en: Hour
te: గంట

en: An error has occurred.
te: ఏదో లోపం దొర్లింది.
