Invoicing Mexican Sales (1.0.0-alpha4) - en to th translation catalogue (20 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Type
th: ประเภท

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Date
th: วันที่

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: Total
th: ทั้งหมด

en: You are not authorized to access this page.
th: คุณไม่มีสิทธิ์เข้าดูหน้านี้

en: Email
th: อีเมล

en: Access denied
th: ปัญหา 'access denied'

en: Details
th: รายละเอียด

en: Invoice
th: ใบส่งของ

en: Start date
th: วันที่เริ่มต้น

en: End date
th: วันที่สิ้นสุด

en: Hour
th: ชั่วโมง

en: Postal Code
th: รหัสไปรษณีย์

en: An error has occurred.
th: มีัปัญหาเกิดขึ้น

en: Payment Method
th: วิธีการชําระเงิน

en: Billing
th: ค่า Billing
