Invoicing Mexican Sales (1.0.0-alpha4) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Type
ug: تىپى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Details
ug: تەپسىلاتى
