Invoicing Mexican Sales (1.0.0-beta1) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Status
br: Statud

en: Settings
br: Arventennoù

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Access denied
br: Moned nac'het

en: Filter
br: Sil

en: Hour
br: eurvezh
