Invoicing Mexican Sales (1.0.0-beta1) - en to cy translation catalogue (17 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Type
cy: Math

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Date
cy: Dyddiad

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: Total
cy: Cyfanswm

en: You are not authorized to access this page.
cy: Does gennych chi ddim hawl i gael mynediad i'r dudalen yma.

en: Access denied
cy: Mynediad wedi ei wrthod

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Details
cy: Manylion

en: Hour
cy: Awr

en: Payment method
cy: Dull taliad

en: Total price
cy: Cyfanswm

en: An error has occurred.
cy: Mae gwall wedi digwydd.
