Invoicing Mexican Sales (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (36 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Type
hu: Típus

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Date
hu: Dátum

en: No data
hu: Nincs adat

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: Total
hu: Mindösszesen

en: You are not authorized to access this page.
hu: Nincs megfelelő jogosultság az oldal megtekintéséhez.

en: Email
hu: E-mail

en: Access denied
hu: A hozzáférés megtagadva

en: Filter
hu: Szűrő

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Details
hu: Részletek

en: Invoice
hu: Számla

en: Start date
hu: Kezdődátum

en: End date
hu: Végdátum

en: Cron settings
hu: Cron beállítások

en: Hour
hu: Óra

en: State name
hu: Állapot név

en: Payment method
hu: Fizetési mód

en: Postal Code
hu: Irányítószám

en: Series
hu: Sorozat

en: Plan
hu: Terv

en: Receipt
hu: Nyugtázás

en: Tax
hu: Adó

en: City name
hu: Város neve

en: Total price
hu: Végső ár

en: An error has occurred.
hu: Hiba történt.

en: Payment Method
hu: Fizetés módja

en: Billing
hu: Számlázás

en: Payment type
hu: Fizetési típus

en: Api Key
hu: API-kulcs

en: Endpoint
hu: Végpont
