Invoicing Mexican Sales (1.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Type
mn: Төрөл

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Date
mn: Огноо

en: No data
mn: Мэдээлэлгүй

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: You are not authorized to access this page.
mn: Та энэ хуудсанд хандах зөвшөөрөлгүй байна.

en: Email
mn: Имэйл

en: Access denied
mn: Хандалт боломжгүй

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: An error has occurred.
mn: Алдаа гарлаа.
