Invoicing Mexican Sales (1.0.0-beta1) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Type
si: වර්ගය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Date
si: දිනය

en: Name
si: නම

en: You are not authorized to access this page.
si: මෙම පිටුවට පැමිනීමට ඔබට අවශ්‍ය බලය නැත.

en: Access denied
si: පිවිසුම තහනම්

en: Hour
si: පැය
