Invoicing Mexican Sales (1.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Type
sl: Tip

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Date
sl: Datum

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: You are not authorized to access this page.
sl: Nimate pravic za dostop do te strani.

en: Access denied
sl: Dostop zavrnjen

en: Details
sl: Podrobnosti

en: An error has occurred.
sl: Prišlo je do napake.
