Invoicing Mexican Sales (1.0.0-beta2) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Status
be: Статус

en: Type
be: Тып

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Date
be: Дата

en: No data
be: Няма дадзеных

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: You are not authorized to access this page.
be: У вас недастаткова правоў для прагляду гэтай старонкі.

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Access denied
be: Дасяг забаронены

en: Filter
be: Фільтраваць

en: API Key
be: Ключ API

en: Details
be: Падрабязна

en: Start date
be: Дата пачатку

en: End date
be: Дата заканчэння

en: Hour
be: Гадзіна

en: An error has occurred.
be: Здарылася памылка.
