Invoicing Mexican Sales (1.0.0-beta2) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Total
bo: ཁྱོན་བསྡོམས

en: You are not authorized to access this page.
bo: ཁྱེད་ལ་ཤོག་ངོས་འདི་སྤྱོད་ཆོག་པའི་ཐོབ་ཐང་མེད་པ།

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Access denied
bo: བེད་སྤྱོད་བཀག་འགོག་བྱས་ཚར

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Hour
bo: ཆུ་ཚོད
