Invoicing Mexican Sales (1.0.0-beta2) - en to es translation catalogue (32 entries)

en: Status
es: Estado

en: Type
es: Tipo

en: Cancel
es: Cancelar

en: Description
es: Descripción

en: Date
es: Fecha

en: No data
es: Sin datos

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: Save
es: Guardar

en: You are not authorized to access this page.
es: No tiene permiso para visitar esta página.

en: Email
es: Correo electrónico

en: Access denied
es: Acceso denegado

en: Filter
es: Filtro

en: API Key
es: Clave API

en: Details
es: Detalles

en: Invoice
es: Factura

en: Start date
es: Fecha de inicio

en: End date
es: Fecha final

en: Cron settings
es: Configuración de Cron

en: Street Name
es: Nombre de la calle

en: Hour
es: Hora

en: State name
es: Nombre de estado

en: Payment method
es: Forma de pago

en: Postal Code
es: Código postal

en: Receipt
es: Recibo

en: Tax
es: Impuesto

en: City name
es: Nombre de la ciudad

en: Total price
es: Precio total

en: An error has occurred.
es: Ha ocurrido un error.

en: Payment Method
es: Forma de pago

en: Billing
es: Dirección de Pago

en: Payment type
es: Tipo de pago
