Invoicing Mexican Sales (1.0.0-beta2) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Date
gu: તારીખ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: You are not authorized to access this page.
gu: તમને આ પ્રુષ્ઠ જોવાની પરવાનગી નથી

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Access denied
gu: ઉપયોગ નકારવામા આવ્યો

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Details
gu: વિગતો

en: Hour
gu: કલાક

en: An error has occurred.
gu: એક ભૂલ આવી છે.
