Invoicing Mexican Sales (1.0.0-beta2) - en to is translation catalogue (23 entries)

en: Status
is: Staða

en: Type
is: Gerð

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Date
is: Dagsetning

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: Total
is: Samtals

en: You are not authorized to access this page.
is: Þú hefur ekki leyfi til að skoða þessa síðu.

en: Email
is: Netfang

en: Access denied
is: Aðgangi hafnað

en: Filter
is: Sía

en: API Key
is: API Lykill

en: Details
is: Nánar

en: Invoice
is: Kvittun

en: Start date
is: Hefst þann:

en: End date
is: Lýkur þann:

en: Hour
is: Klukkustund

en: Payment method
is: Greiðsluháttur

en: City name
is: Nafn borgar

en: Total price
is: Heildarupphæð

en: An error has occurred.
is: Villa kom upp.
