Invoicing Mexican Sales (1.0.0-beta2) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Type
ka: ტიპი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Date
ka: თარიღი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: You are not authorized to access this page.
ka: თქვენ არ ხართ უფლებამოსილი, ნახოთ ეს გვერდი.

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Access denied
ka: წვდომა აკრძალულია

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Details
ka: დეტალები

en: Hour
ka: საათი
