Invoicing Mexican Sales (1.0.0-beta2) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Type
kk: Тип

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Date
kk: Датасы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: You are not authorized to access this page.
kk: Бұл бетке кіруге сзіге рұқсат жоқ.

en: Access denied
kk: Рұқсат жоқ

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Details
kk: Мәліметтер

en: An error has occurred.
kk: Қате жіберілді.
