Invoicing Mexican Sales (1.0.0-beta2) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Status
os: Статус

en: Type
os: Тип

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Date
os: Датæ

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс
