Invoicing Mexican Sales (1.0.0-beta2) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Type
fa: نوع

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: شرح

en: Date
fa: تاریخ

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: You are not authorized to access this page.
fa: شما حق دسترسی به این صفحه را ندارید.

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Access denied
fa: دسترسی ممنوع

en: Filter
fa: صافی

en: Details
fa: جزئیات

en: Start date
fa: تاریخ شروع

en: End date
fa: تاریخ پایان

en: Cron settings
fa: تنظیمات وظایف خودکار

en: Hour
fa: ساعت

en: An error has occurred.
fa: خطایی رخ داده است.
