Invoicing Mexican Sales (1.0.0-beta2) - en to ru translation catalogue (31 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Type
ru: Тип

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: Date
ru: Дата

en: No data
ru: Нет данных

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: Total
ru: Итого

en: You are not authorized to access this page.
ru: Вы не авторизированы для доступа к этой странице.

en: Access denied
ru: Доступ запрещён

en: Filter
ru: Фильтр

en: API Key
ru: Ключ API

en: Details
ru: Подробности

en: Invoice
ru: Счет

en: Start date
ru: Дата начала

en: End date
ru: Дата окончания

en: Cron settings
ru: Настройки cron

en: Hour
ru: Час

en: State name
ru: Название состояния

en: Payment method
ru: Способ оплаты

en: Postal Code
ru: Почтовый индекс

en: Plan
ru: План

en: Tax
ru: Налог

en: City name
ru: Название города

en: Total price
ru: Общая стоимость

en: An error has occurred.
ru: Произошла ошибка.

en: Payment Method
ru: Метод оплаты

en: Billing
ru: Счет

en: Payment type
ru: Тип платежа
