Invoicing Mexican Sales (1.0.0-beta2) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Type
ur: قِسم

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Date
ur: تاریخ

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: You are not authorized to access this page.
ur: آپ کو اس صفحے تک رسائی کا اختیار نہیں ہے۔

en: Email
ur: ای میل

en: Access denied
ur: رسائی مسترد

en: Filter
ur: فلٹر

en: An error has occurred.
ur: ایک نقص پایا گیا ہے۔
