Invoicing Mexican Sales (1.0.0-beta2) - en to vi translation catalogue (25 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Type
vi: Kiểu

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: Date
vi: Ngày tháng

en: No data
vi: Không dữ liệu

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Save
vi: Lưu

en: Total
vi: Tổng

en: You are not authorized to access this page.
vi: Bạn không có quyền truy cập trang này.

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Access denied
vi: Truy cập bị từ chối

en: Filter
vi: Lọc

en: Details
vi: Chi tiết

en: Invoice
vi: Hóa đơn

en: Start date
vi: Ngày bắt đầu

en: End date
vi: Ngày kết thúc

en: Cron settings
vi: Các thiết lập Cron

en: Hour
vi: Giờ

en: Payment method
vi: Phương thức thanh toán

en: Postal Code
vi: Mã bưu điện

en: Tax
vi: Thuế

en: City name
vi: Tên thành phố

en: An error has occurred.
vi: Đã xảy ra lỗi.
