Invoicing Mexican Sales (1.0.3-beta3) - en to fi translation catalogue (30 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Type
fi: Tyyppi

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Date
fi: Päivämäärä

en: No data
fi: Ei tietoa

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: Total
fi: Yhteensä

en: You are not authorized to access this page.
fi: Sinulla ei ole käyttöoikeuksia tälle sivulle.

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Access denied
fi: Pääsy kielletty

en: Filter
fi: Suodatus

en: Details
fi: Yksityiskohdat

en: Invoice
fi: Lasku

en: Start date
fi: Aloituspäivämäärä

en: End date
fi: Lopetuspäivämäärä

en: Cron settings
fi: Cron-asetukset

en: Hour
fi: Tunti

en: Payment method
fi: Maksutapa

en: Postal Code
fi: Postinumero

en: Plan
fi: Suunnitelma

en: Tax
fi: Vero

en: City name
fi: Postitoimipaikan nimi

en: Total price
fi: Hinta yhteensä

en: An error has occurred.
fi: Tapahtui virhe.

en: Payment Method
fi: Maksutapa

en: Billing
fi: Laskutus

en: Payment type
fi: Maksutyyppi
