Invoicing Mexican Sales (1.0.3-beta3) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Total
ga: Iomlán

en: You are not authorized to access this page.
ga: Níl rochtain údaraithe agat ar an leathanach seo.

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Access denied
ga: Cead rochtana diúltaithe

en: Start date
ga: Dáta tosaithe

en: Payment method
ga: Modh íocaíochta

en: Postal Code
ga: Cód Poist
