Invoicing Mexican Sales (1.0.3-beta3) - en to he translation catalogue (26 entries)

en: Status
he: מצב

en: Type
he: סוג

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Date
he: תאריך

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Total
he: סך הכל

en: You are not authorized to access this page.
he: אין לך הרשאות גישה לדף הזה.

en: Email
he: דוא"ל

en: Access denied
he: הגישה חסומה

en: Filter
he: סינון

en: Details
he: פרטים

en: Invoice
he: חשבונית

en: Start date
he: תאריך התחלה

en: End date
he: תאריך סיום

en: Cron settings
he: הגדרות Cron

en: Hour
he: שעה

en: State name
he: שם מצב

en: Payment method
he: צורת תשלום

en: Postal Code
he: מיקוד

en: Tax
he: מסים

en: City name
he: שם העיר

en: An error has occurred.
he: ארעה שגיאה.

en: Payment Method
he: שיטת תשלום
