Invoicing Mexican Sales (1.0.3-beta3) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Access denied
hy: Մուտքն արգելված է

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Start date
hy: Մեկնարկի ամսաթիվ

en: End date
hy: Ավարտի ամսաթիվը

en: Hour
hy: Ժամ

en: An error has occurred.
hy: Տեղի է ունեցել սխալ։
