Invoicing Mexican Sales (1.0.3-beta3) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Date
jv: Tanggal

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: You are not authorized to access this page.
jv: Sampéyan ora diidinaké ngakses kācā iki.

en: Access denied
jv: Akses ditolak

en: Filter
jv: Saring

en: Details
jv: Lengkapé

en: An error has occurred.
jv: Ānā kesalahan.
