Invoicing Mexican Sales (1.0.3-beta3) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: You are not authorized to access this page.
km: អ្នក​គ្មាន​សិទ្ធិ​ចូល​ដំណើរការ​ទំព័រ​នេះ​ទេ ។

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Access denied
km: ការ​ចូល​ដំណើរការ​ត្រូវ​បាន​បដិសេធ

en: Filter
km: តម្រង

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: An error has occurred.
km: កំហុស​មួយ​បានកើតឡើង ។
