Invoicing Mexican Sales (1.0.3-beta3) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Date
se: Dáhton

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: You are not authorized to access this page.
se: Dus ii leat lohpi fitnat dán siiddus
