Invoicing Mexican Sales (1.0.3-beta3) - en to sr translation catalogue (18 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Date
sr: Датум

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: Total
sr: Укупно

en: You are not authorized to access this page.
sr: Немате дозволу за приступ овој страни.

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Access denied
sr: Приступ одбијен

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Hour
sr: Сат

en: Payment method
sr: Начин плаћања

en: Total price
sr: Укупна цена

en: An error has occurred.
sr: Дошло је до грешка.

en: Payment Method
sr: Начин плаћања
