Invoicing Mexican Sales (1.0.3-beta4) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Type
af: Tipe

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Date
af: Datum

en: No data
af: Geen data

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: You are not authorized to access this page.
af: U is toegang tot hierdie bladsy geweier.

en: Access denied
af: Toegang geweier

en: Filter
af: Filtreer
