Invoicing Mexican Sales (1.0.3-beta4) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Type
eu: Mota

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Date
eu: Data

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: You are not authorized to access this page.
eu: Ez duzu baimenik orri hau atzitzeko

en: Email
eu: Eposta

en: Access denied
eu: Sarrera debekatua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Details
eu: Xehetasunak

en: Start date
eu: Hasiera data

en: End date
eu: Amaiera data

en: Cron settings
eu: Cron ezarpenak

en: Hour
eu: Ordu

en: An error has occurred.
eu: Errore bat gertatu da.
