Invoicing Mexican Sales (1.0.3-beta4) - en to fr translation catalogue (31 entries)

en: Status
fr: État

en: Cancel
fr: Annuler

en: No data
fr: Pas de données

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: Save
fr: Enregistrer

en: You are not authorized to access this page.
fr: Vous n'êtes pas autorisé(e) à accéder à cette page.

en: Email
fr: Courriel

en: Access denied
fr: Accès refusé

en: Filter
fr: Filtrer

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Details
fr: Détails

en: Invoice
fr: Facture

en: Start date
fr: Date de début

en: End date
fr: Date de fin

en: Cron settings
fr: Paramètres du cron

en: Street Name
fr: Nom de rue

en: Hour
fr: Heure

en: State name
fr: Nom de l'état

en: Payment method
fr: Mode de paiement

en: Postal Code
fr: Code postal

en: Series
fr: Série

en: Receipt
fr: Accusé de réception

en: Tax
fr: Taxe

en: City name
fr: Ville

en: Total price
fr: Prix total

en: An error has occurred.
fr: Une erreur s'est produite.

en: Payment Method
fr: Mode de paiement

en: Billing
fr: Facturation

en: Payment type
fr: Type de paiement

en: Generate invoice
fr: Générer une facture
