Invoicing Mexican Sales (1.0.3-beta4) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Type
gl: Tipo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Date
gl: Data

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: You are not authorized to access this page.
gl: Non está autorizado/a para acceder a esta páxina.

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Access denied
gl: Acceso denegado

en: Filter
gl: Filtro

en: Details
gl: Detalles

en: Start date
gl: Data de Inicio

en: End date
gl: Data de fin

en: Hour
gl: Hora

en: State name
gl: Nome do estado

en: Payment method
gl: Método de pago

en: Tax
gl: Imposto

en: City name
gl: Nome da cidade

en: Total price
gl: Prezo total

en: An error has occurred.
gl: Produciuse un erro.
