Invoicing Mexican Sales (1.0.3-beta4) - en to hi translation catalogue (20 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Type
hi: प्रकार

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Description
hi: उल्लेख

en: Date
hi: तारीख

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Total
hi: कुल

en: You are not authorized to access this page.
hi: आप इस पृष्ठ का उपयोग करने के लिए अधिकृत नहीं हैं.

en: Email
hi: ईमेल

en: Access denied
hi: प्रवेश निषेध

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Details
hi: विस्तृत सूचना

en: Invoice
hi: बिल

en: Start date
hi: आरंभ तिथि

en: End date
hi: अंतिम तिथि

en: Cron settings
hi: क्रॉन सेटिंग्स

en: Hour
hi: घंटा

en: An error has occurred.
hi: एक त्रुटि हुई
