Invoicing Mexican Sales (1.0.3-beta4) - en to ja translation catalogue (28 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Type
ja: タイプ

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Description
ja: 説明

en: Date
ja: 日付

en: No data
ja: データがありません

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Save
ja: 保存

en: Total
ja: 合計

en: You are not authorized to access this page.
ja: このページにアクセスする権限がありません。

en: Email
ja: メール

en: Access denied
ja: アクセスは拒否されました

en: Filter
ja: フィルター

en: Details
ja: 詳細

en: Invoice
ja: 請求書

en: Start date
ja: 開始日

en: End date
ja: 終了日

en: Cron settings
ja: Cron の設定

en: Hour
ja: 時

en: State name
ja: 状態名

en: Payment method
ja: 決済方法

en: Postal Code
ja: 郵便番号

en: Tax
ja: 税

en: City name
ja: 市区町村名

en: Total price
ja: 合計価格

en: An error has occurred.
ja: エラーが発生しました。

en: Billing
ja: 請求
