Invoicing Mexican Sales (1.0.3-beta4) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Type
ku: جۆر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: You are not authorized to access this page.
ku: تۆ بۆت نییە ئەم لاپەڕەیە ببینیت.

en: Email
ku: ئیمێل

en: Access denied
ku: پیشاندان قەدەغەیە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: An error has occurred.
ku: هەڵەیەک ڕوویدا
